Football Stats
Herb Shkendija
ShkendijaŚr. pkt/mecz 2.05
Herb Hibernian
HibernianŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Shkendija

0W — Shkendija1D1W — Hibernian

Streaki - Shkendija

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shkendija — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Shkendija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Shkendija — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Shkendija — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Shkendija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shkendija — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shkendija — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Shkendija — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shkendija — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Shkendija — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Shkendija — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Shkendija — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Shkendija — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Shkendija — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Shkendija — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Shkendija — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Shkendija — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Shkendija — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Hibernian

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hibernian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Hibernian — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Shkendija

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shkendija — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shkendija — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Shkendija — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shkendija — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shkendija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu

Serie - Hibernian

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hibernian — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb ShkendijaShkendija00Herb HibernianHibernian
06.08Herb HibernianHibernian21Herb ShkendijaShkendija

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shkendija jest o 44% lepsza niż Hibernian pod względem odsetku wygranych meczów.

ShkendijaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.20
2.80
3.00
Strzelone
2.30
1.90
2.10
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
HibernianDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
48%
39%
44%
Śr. strzały/mecz
12.25
7.88
10.06
Śr. faule/mecz
9.78
11.13
10.41

Ostatnie 10 meczów

Shkendija jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Shkendija u siebie
1.20 gola/mecz
Hibernian na wyjeździe

Progi bramkowe

ShkendijaHibernian
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hibernian notuje o 53% wyższy wynik niż Shkendija pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemShkendijaHibernian
Match Corners AVG
10.50 (18/40)
7.00 (1/20)
10.71 (17/20)
Over 6.5 Corners
89% (16/18)
100% (1/1)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
78% (14/18)
0% (0/1)
82% (14/17)
Over 8.5 Corners
78% (14/18)
0% (0/1)
82% (14/17)
Over 9.5 Corners
78% (14/18)
0% (0/1)
82% (14/17)
Over 10.5 Corners
67% (12/18)
0% (0/1)
71% (12/17)
Over 11.5 Corners
44% (8/18)
0% (0/1)
47% (8/17)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/1)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/1)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/1)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemShkendijaHibernian
Corners Earned Match
4.62
3.00
4.70
More Corners Than Opponent
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
86% (18/21)
100% (1/1)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (12/21)
0% (0/1)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (8/21)
0% (0/1)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
19% (4/21)
0% (0/1)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)
Corners Earned
97
3
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemShkendijaHibernian
Match Cards AVG
4.81 (21/21)
5.00 (1/1)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (1/1)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
100% (1/1)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
86% (18/21)
100% (1/1)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
71% (15/21)
100% (1/1)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
48% (10/21)
100% (1/1)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Total Cards
101
5
96
Highest in a Match
11
5
11
Lowest in a Match
1
5
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemShkendijaHibernian
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000