Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Gent
Streaki - Gent
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gent — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Gent — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Gent — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gent — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Gent — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Gent — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Gent — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Gent — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Hibernian
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hibernian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hibernian — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hibernian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Hibernian — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Hibernian — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Hibernian — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Hibernian — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Hibernian — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hibernian — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hibernian — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Gent
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gent — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gent — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Hibernian
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hibernian jest o 80% lepsza niż Gent pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gent | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 2.30 | 1.75 |
Strzelone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Posiadanie piłki | 49% | 45% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.63 | 10.50 | 11.56 |
Śr. faule/mecz | 9.11 | 9.33 | 9.22 |
| Hibernian | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.40 | 2.60 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 48% | 39% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 12.25 | 8.29 | 10.40 |
Śr. faule/mecz | 9.78 | 10.50 | 10.12 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs RAAL La Louvière2-1
- 13.08.2026Dvs IFK Goteborg1-1
- 09.08.2026Wvs KV Mechelen2-0
- 06.08.2026Wvs IFK Goteborg1-0
- 30.07.2026Dvs LNZ Cherkasy0-0
- 23.07.2026Dvs LNZ Cherkasy0-0
- 31.05.2026Dvs Genk0-0
- 24.05.2026Lvs Club Brugge KV0-5
- 21.05.2026Dvs Union St. Gilloise0-0
- 16.05.2026Dvs St. Truiden1-1
- 13.08.2026Dvs Shkendija0-0
- 09.08.2026Wvs Rangers2-1
- 06.08.2026Wvs Shkendija2-1
- 02.08.2026Lvs Motherwell1-2
- 30.07.2026Wvs Malisheva4-1
- 23.07.2026Lvs Malisheva0-2
- 30.06.2026Lvs Shamrock Rovers0-1
- 16.05.2026Lvs Motherwell0-1
- 13.05.2026Wvs Rangers2-1
- 09.05.2026Wvs Falkirk3-1
Progi bramkowe
| Gent | Hibernian | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
| Gent | Hibernian | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
| Gent | Hibernian | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hibernian notuje o 8% wyższy wynik niż Gent pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gent | Hibernian | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (35/40) | 9.61 (18/20) | 10.41 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (27/35) | 67% (12/18) | 88% (15/17) |
Over 7.5 Corners | 71% (25/35) | 67% (12/18) | 76% (13/17) |
Over 8.5 Corners | 69% (24/35) | 61% (11/18) | 76% (13/17) |
Over 9.5 Corners | 63% (22/35) | 50% (9/18) | 76% (13/17) |
Over 10.5 Corners | 51% (18/35) | 39% (7/18) | 65% (11/17) |
Over 11.5 Corners | 34% (12/35) | 28% (5/18) | 41% (7/17) |
Over 12.5 Corners | 20% (7/35) | 28% (5/18) | 12% (2/17) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/35) | 17% (3/18) | 6% (1/17) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/35) | 17% (3/18) | 0% (0/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gent | Hibernian | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.53 | 4.35 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 181 | 87 | 94 |
| Ogółem | Gent | Hibernian | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.05 | 5.95 | 6.15 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Corners Against | 242 | 119 | 123 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hibernian notuje o 47% wyższy wynik niż Gent pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gent | Hibernian | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.95 (40/40) | 3.20 (20/20) | 4.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 158 | 64 | 94 |
Highest in a Match | 11 | 9 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gent | Hibernian | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

