Football Stats
Herb AS Roma
AS RomaŚr. pkt/mecz 2.00
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Sporting CP
Sporting CPŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - AS Roma

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AS Roma — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • AS Roma — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • AS Roma — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • AS Roma — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AS Roma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AS Roma — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • AS Roma — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • AS Roma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AS Roma — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • AS Roma — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • AS Roma — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • AS Roma — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • AS Roma — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AS Roma — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AS Roma — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AS Roma — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AS Roma — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AS Roma — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • AS Roma — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • AS Roma — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sporting CP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting CP — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sporting CP — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sporting CP — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sporting CP — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sporting CP — wygrywa (14/20, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - AS Roma

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AS Roma — wygrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Roma — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sporting CP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting CP — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting CP jest o 17% lepsza niż AS Roma pod względem odsetku wygranych meczów.

AS RomaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.30
3.10
Strzelone
2.40
1.90
2.15
Stracone
0.50
1.40
0.95
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
57%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
15.20
10.90
13.05
Śr. faule/mecz
12.30
12.70
12.50
Sporting CPDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.00
3.30
3.65
Strzelone
2.90
2.40
2.65
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
62%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
14.67
14.20
14.42
Śr. faule/mecz
11.67
11.90
11.79

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAS Roma vs Sporting CP
2.40 gola/mecz
AS Roma u siebie
2.40 gola/mecz
Sporting CP na wyjeździe

Progi bramkowe

AS RomaSporting CP
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sporting CP notuje o 8% wyższy wynik niż AS Roma pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAS RomaSporting CP
Match Corners AVG
8.72 (39/40)
8.40 (20/20)
9.05 (19/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
70% (14/20)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
69% (27/39)
70% (14/20)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
55% (11/20)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
40% (8/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
35% (7/20)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
20% (4/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/20)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAS RomaSporting CP
Corners Earned Match
5.55
4.85
6.25
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Corners Earned
222
97
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sporting CP notuje o 21% wyższy wynik niż AS Roma pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAS RomaSporting CP
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
3.85 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Total Cards
170
77
93
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAS RomaSporting CP
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 3.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000