Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Como
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Como — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Como — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Como — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Como — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Como — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Como — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Como — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Como — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Como — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Como — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Como — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Como — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Como — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Como — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Paris Saint Germain
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paris Saint Germain — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Paris Saint Germain — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Paris Saint Germain — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Paris Saint Germain — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Paris Saint Germain — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Paris Saint Germain — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Paris Saint Germain — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Paris Saint Germain — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Como
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Como — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Como — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Como — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Como — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Como — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Como — powyżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Como — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Como — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Como — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu
Serie - Paris Saint Germain
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paris Saint Germain — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paris Saint Germain — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Paris Saint Germain jest o 9% lepsza niż Como pod względem odsetku wygranych meczów.
| Como | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.30 | 2.80 |
Strzelone | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Stracone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 67% | 57% | 62% |
Śr. strzały/mecz | 19.00 | 12.80 | 15.90 |
Śr. faule/mecz | 10.80 | 12.50 | 11.65 |
| Paris Saint Germain | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.00 | 3.45 |
Strzelone | 2.70 | 1.90 | 2.30 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 66% | 65% | 65% |
Śr. strzały/mecz | 18.50 | 16.20 | 17.35 |
Śr. faule/mecz | 9.70 | 7.00 | 8.35 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Lille2-2
- 23.08.2026Dvs Rennes2-2
- 17.05.2026Lvs Paris FC1-2
- 13.05.2026Wvs Lens2-0
- 10.05.2026Wvs Stade Brestois 291-0
- 06.05.2026Dvs Bayern München1-1
- 02.05.2026Dvs Lorient2-2
- 28.04.2026Wvs Bayern München5-4
- 25.04.2026Wvs Angers3-0
- 22.04.2026Wvs Nantes3-0
Progi bramkowe
| Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
| Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
| Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Paris Saint Germain notuje o 15% wyższy wynik niż Como pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.75 (40/40) | 8.15 (20/20) | 9.35 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.90 | 5.45 | 6.35 |
More Corners Than Opponent | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 236 | 109 | 127 |
| Ogółem | Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.85 | 2.70 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 3.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Corners Against | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 114 | 54 | 60 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Como notuje o 38% wyższy wynik niż Paris Saint Germain pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.45 (40/40) | 4.00 (20/20) | 2.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 138 | 80 | 58 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Como | Paris Saint Germain | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

