Football Stats
Herb Manchester United
Manchester UnitedŚr. pkt/mecz 2.10
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Sabah FA
Sabah FAŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Manchester United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Manchester United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Manchester United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Manchester United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Manchester United — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Manchester United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Manchester United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Manchester United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Manchester United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Manchester United — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Manchester United — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Manchester United — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Manchester United — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Manchester United — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Manchester United — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Manchester United — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Manchester United — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Manchester United — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sabah FA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sabah FA — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sabah FA — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)

Serie - Manchester United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Manchester United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manchester United — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Sabah FA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sabah FA jest o 8% lepsza niż Manchester United pod względem odsetku wygranych meczów.

Manchester UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
3.60
2.60
3.10
Strzelone
2.30
1.70
2.00
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
21.25
9.67
15.12
Śr. faule/mecz
10.38
9.11
9.71
Sabah FADomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Manchester United jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Manchester United u siebie
1.80 gola/mecz
Sabah FA na wyjeździe

Progi bramkowe

Manchester UnitedSabah FA
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemManchester UnitedSabah FA
Match Corners AVG
9.50 (22/40)
9.53 (17/20)
9.40 (5/20)
Over 6.5 Corners
73% (16/22)
76% (13/17)
60% (3/5)
Over 7.5 Corners
68% (15/22)
71% (12/17)
60% (3/5)
Over 8.5 Corners
55% (12/22)
53% (9/17)
60% (3/5)
Over 9.5 Corners
55% (12/22)
53% (9/17)
60% (3/5)
Over 10.5 Corners
55% (12/22)
53% (9/17)
60% (3/5)
Over 11.5 Corners
36% (8/22)
41% (7/17)
20% (1/5)
Over 12.5 Corners
27% (6/22)
29% (5/17)
20% (1/5)
Over 13.5 Corners
18% (4/22)
18% (3/17)
20% (1/5)
Over 14.5 Corners
9% (2/22)
12% (2/17)
0% (0/5)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemManchester UnitedSabah FA
Corners Earned Match
4.92
4.75
5.60
More Corners Than Opponent
52% (13/25)
55% (11/20)
40% (2/5)
Over 2.5 Corners Earned
76% (19/25)
75% (15/20)
80% (4/5)
Over 3.5 Corners Earned
56% (14/25)
55% (11/20)
60% (3/5)
Over 4.5 Corners Earned
52% (13/25)
50% (10/20)
60% (3/5)
Over 5.5 Corners Earned
48% (12/25)
50% (10/20)
40% (2/5)
Over 6.5 Corners Earned
40% (10/25)
40% (8/20)
40% (2/5)
Over 7.5 Corners Earned
16% (4/25)
15% (3/20)
20% (1/5)
Over 8.5 Corners Earned
8% (2/25)
5% (1/20)
20% (1/5)
Corners Earned
123
95
28

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sabah FA notuje o 8% wyższy wynik niż Manchester United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemManchester UnitedSabah FA
Match Cards AVG
3.96 (25/25)
3.90 (20/20)
4.20 (5/5)
Over 0.5 Cards
100% (25/25)
100% (20/20)
100% (5/5)
Over 1.5 Cards
92% (23/25)
90% (18/20)
100% (5/5)
Over 2.5 Cards
80% (20/25)
75% (15/20)
100% (5/5)
Over 3.5 Cards
56% (14/25)
60% (12/20)
40% (2/5)
Over 4.5 Cards
36% (9/25)
40% (8/20)
20% (1/5)
Over 5.5 Cards
16% (4/25)
15% (3/20)
20% (1/5)
Over 6.5 Cards
8% (2/25)
5% (1/20)
20% (1/5)
Over 7.5 Cards
8% (2/25)
5% (1/20)
20% (1/5)
Total Cards
99
78
21
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemManchester UnitedSabah FA
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000