Football Stats
Herb Sabah FA
Sabah FAŚr. pkt/mecz 2.20
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Slavia Praha
Slavia PrahaŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sabah FA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)

Streaki - Slavia Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavia Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sabah FA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Serie - Slavia Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slavia Praha — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sabah FA jest o 17% lepsza niż Slavia Praha pod względem odsetku wygranych meczów.

Sabah FADomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Slavia PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
3.10
3.25
Strzelone
2.50
2.00
2.25
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
54%
57%
Śr. strzały/mecz
14.13
17.79
Śr. faule/mecz
15.00
13.79

Ostatnie 10 meczów

Slavia Praha jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Sabah FA u siebie
2.00 gola/mecz
Slavia Praha na wyjeździe

Progi bramkowe

Sabah FASlavia Praha
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Slavia Praha notuje o 22% wyższy wynik niż Sabah FA pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSabah FASlavia Praha
Match Corners AVG
10.89 (19/40)
9.40 (5/20)
11.43 (14/20)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
60% (3/5)
86% (12/14)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
60% (3/5)
86% (12/14)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
60% (3/5)
79% (11/14)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
60% (3/5)
64% (9/14)
Over 10.5 Corners
58% (11/19)
60% (3/5)
57% (8/14)
Over 11.5 Corners
42% (8/19)
20% (1/5)
50% (7/14)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
20% (1/5)
29% (4/14)
Over 13.5 Corners
26% (5/19)
20% (1/5)
29% (4/14)
Over 14.5 Corners
21% (4/19)
0% (0/5)
29% (4/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSabah FASlavia Praha
Corners Earned Match
6.72
5.60
7.00
More Corners Than Opponent
68% (17/25)
40% (2/5)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (22/25)
80% (4/5)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
84% (21/25)
60% (3/5)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (17/25)
60% (3/5)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
56% (14/25)
40% (2/5)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
44% (11/25)
40% (2/5)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
36% (9/25)
20% (1/5)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
32% (8/25)
20% (1/5)
35% (7/20)
Corners Earned
168
28
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sabah FA notuje o 12% wyższy wynik niż Slavia Praha pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSabah FASlavia Praha
Match Cards AVG
3.84 (25/25)
4.20 (5/5)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (25/25)
100% (5/5)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (22/25)
100% (5/5)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
68% (17/25)
100% (5/5)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
40% (10/25)
40% (2/5)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
32% (8/25)
20% (1/5)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
20% (5/25)
20% (1/5)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
16% (4/25)
20% (1/5)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
12% (3/25)
20% (1/5)
10% (2/20)
Total Cards
96
21
75
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSabah FASlavia Praha
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000