Football Stats
Herb Gornik Zabrze
Gornik ZabrzeŚr. pkt/mecz 1.50
Herb Fenerbahçe
FenerbahçeŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Gornik Zabrze

0W — Gornik Zabrze1D1W — Fenerbahçe

Streaki - Gornik Zabrze

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Fenerbahçe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fenerbahçe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Gornik Zabrze

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gornik Zabrze — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Fenerbahçe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.07Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze11Herb FenerbahçeFenerbahçe
21.07Herb FenerbahçeFenerbahçe10Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fenerbahçe jest o 50% lepsza niż Gornik Zabrze pod względem odsetku wygranych meczów.

Gornik ZabrzeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
1.60
2.20
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
53%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
17.40
11.67
14.68
Śr. faule/mecz
10.30
10.78
10.53
FenerbahçeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
3.50
3.45
Strzelone
2.20
2.30
2.25
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
66%
55%
60%
Śr. strzały/mecz
17.70
13.67
15.79
Śr. faule/mecz
11.10
10.78
10.95

Ostatnie 10 meczów

Fenerbahçe jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Gornik Zabrze u siebie
2.30 gola/mecz
Fenerbahçe na wyjeździe

Progi bramkowe

Gornik ZabrzeFenerbahçe
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Fenerbahçe notuje o 24% wyższy wynik niż Gornik Zabrze pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGornik ZabrzeFenerbahçe
Match Corners AVG
10.97 (38/40)
9.79 (19/20)
12.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
79% (15/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
87% (33/38)
79% (15/19)
95% (18/19)
Over 8.5 Corners
84% (32/38)
79% (15/19)
89% (17/19)
Over 9.5 Corners
71% (27/38)
63% (12/19)
79% (15/19)
Over 10.5 Corners
53% (20/38)
37% (7/19)
68% (13/19)
Over 11.5 Corners
39% (15/38)
21% (4/19)
58% (11/19)
Over 12.5 Corners
24% (9/38)
11% (2/19)
37% (7/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
11% (2/19)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
5% (1/19)
26% (5/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGornik ZabrzeFenerbahçe
Corners Earned Match
6.58
5.75
7.40
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 5.5 Corners Earned
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 7.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Corners Earned
263
115
148

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fenerbahçe notuje o 50% wyższy wynik niż Gornik Zabrze pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGornik ZabrzeFenerbahçe
Match Cards AVG
5.00 (40/40)
4.00 (20/20)
6.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Total Cards
200
80
120
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGornik ZabrzeFenerbahçe
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
85% (17/20)
45% (9/20)
Under 4.5
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000