Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Mjallby AIF
Streaki - Mjallby AIF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mjallby AIF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- Mjallby AIF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (10/13, 77%)
- Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Lincoln Red Imps FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lincoln Red Imps FC — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lincoln Red Imps FC — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lincoln Red Imps FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
- Lincoln Red Imps FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Mjallby AIF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Lincoln Red Imps FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lincoln Red Imps FC jest o 45% lepsza niż Mjallby AIF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mjallby AIF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.30 | 2.65 |
Strzelone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | — | 53% | — |
Śr. strzały/mecz | — | 12.71 | — |
Śr. faule/mecz | — | 12.57 | — |
| Lincoln Red Imps FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 70% | 80% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.10 | 3.25 |
Strzelone | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Stracone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Dvs Vasteras SK FK0-0
- 11.07.2026Lvs AIK Stockholm1-2
- 03.07.2026Dvs Sirius4-4
- 25.05.2026Dvs IFK Goteborg1-1
- 21.05.2026Dvs IF Elfsborg1-1
- 17.05.2026Lvs BK Hacken0-1
- 14.05.2026Wvs Hammarby FF2-1
- 09.05.2026Wvs Degerfors IF4-1
- 03.05.2026Wvs Malmo FF3-2
- 27.04.2026Wvs Halmstad2-0
- 14.07.2026Dvs Inter Club d'Escaldes1-1
- 07.07.2026Wvs Inter Club d'Escaldes3-1
- 25.04.2026Wvs Lynx4-1
- 18.04.2026Wvs Europa2-0
- 11.04.2026Dvs Lions Gibraltar1-1
- 05.04.2026Wvs Mons Calpe2-1
- 21.03.2026Wvs St Joseph S Fc1-0
- 14.03.2026Wvs Mons Calpe5-0
- 05.03.2026Wvs Magpies2-1
- 01.03.2026Wvs Lions Gibraltar2-1
Progi bramkowe
| Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.15 (13/40) | 9.15 (13/20) | — |
Over 6.5 Corners | 77% (10/13) | 77% (10/13) | — |
Over 7.5 Corners | 54% (7/13) | 54% (7/13) | — |
Over 8.5 Corners | 46% (6/13) | 46% (6/13) | — |
Over 9.5 Corners | 38% (5/13) | 38% (5/13) | — |
Over 10.5 Corners | 38% (5/13) | 38% (5/13) | — |
Over 11.5 Corners | 31% (4/13) | 31% (4/13) | — |
Over 12.5 Corners | 23% (3/13) | 23% (3/13) | — |
Over 13.5 Corners | 15% (2/13) | 15% (2/13) | — |
Over 14.5 Corners | 8% (1/13) | 8% (1/13) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.38 | 5.15 | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (8/16) | 62% (8/13) | 0% (0/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 69% (11/16) | 85% (11/13) | 0% (0/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 44% (7/16) | 54% (7/13) | 0% (0/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 44% (7/16) | 54% (7/13) | 0% (0/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 23% (3/13) | 0% (0/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 23% (3/13) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 23% (3/13) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 15% (2/13) | 0% (0/3) |
Corners Earned | 70 | 67 | 3 |
| Ogółem | Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.56 | 4.00 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (8/16) | 62% (8/13) | 0% (0/3) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (12/16) | 69% (9/13) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (8/16) | 46% (6/13) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (7/16) | 38% (5/13) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Against | 31% (5/16) | 23% (3/13) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Corners Against | 31% (5/16) | 23% (3/13) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners Against | 19% (3/16) | 8% (1/13) | 67% (2/3) |
Over 8.5 Corners Against | 6% (1/16) | 0% (0/13) | 33% (1/3) |
Corners Against | 73 | 52 | 21 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lincoln Red Imps FC notuje o 61% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.38 (16/16) | 3.92 (13/13) | 6.33 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (16/16) | 100% (13/13) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 88% (14/16) | 85% (11/13) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 69% (11/16) | 69% (9/13) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Cards | 63% (10/16) | 62% (8/13) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 38% (6/16) | 31% (4/13) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Cards | 25% (4/16) | 23% (3/13) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Cards | 13% (2/16) | 8% (1/13) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Cards | 13% (2/16) | 8% (1/13) | 33% (1/3) |
Total Cards | 70 | 51 | 19 |
Highest in a Match | 12 | 9 | 12 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mjallby AIF | Lincoln Red Imps FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

