Football Stats
Herb FK Crvena Zvezda
FK Crvena ZvezdaŚr. pkt/mecz 2.35
Herb Larne
LarneŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FK Crvena Zvezda

2W — FK Crvena Zvezda0D0W — Larne

Streaki - FK Crvena Zvezda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • FK Crvena Zvezda — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FK Crvena Zvezda — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FK Crvena Zvezda — ma więcej rożnych niż przeciwnik (18/20, 90%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Larne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Larne — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Larne — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Larne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Larne — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Larne — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Larne — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Larne — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Larne — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Larne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Larne — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Larne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Larne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - FK Crvena Zvezda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Crvena Zvezda — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Crvena Zvezda — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Larne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Larne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.07Herb FK Crvena ZvezdaFK Crvena Zvezda50Herb LarneLarne
21.07Herb LarneLarne04Herb FK Crvena ZvezdaFK Crvena Zvezda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Crvena Zvezda jest o 25% lepsza niż Larne pod względem odsetku wygranych meczów.

FK Crvena ZvezdaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
3.70
2.80
3.25
Strzelone
2.90
2.00
2.45
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
68%
67%
68%
Śr. strzały/mecz
22.40
20.75
21.67
Śr. faule/mecz
10.80
12.38
11.50
LarneDomWyjazdOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
3.90
2.50
3.20
Strzelone
2.20
1.90
2.05
Stracone
1.70
0.60
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

FK Crvena Zvezda jest o +53% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
FK Crvena Zvezda u siebie
1.90 gola/mecz
Larne na wyjeździe

Progi bramkowe

FK Crvena ZvezdaLarne
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FK Crvena Zvezda notuje o 58% wyższy wynik niż Larne pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFK Crvena ZvezdaLarne
Match Corners AVG
9.32 (19/40)
9.50 (18/20)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
68% (13/19)
72% (13/18)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
67% (12/18)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
53% (10/19)
56% (10/18)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
42% (8/19)
44% (8/18)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
32% (6/19)
33% (6/18)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
28% (5/18)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
16% (3/19)
17% (3/18)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
17% (3/18)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
17% (3/18)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFK Crvena ZvezdaLarne
Corners Earned Match
7.29
7.40
5.00
More Corners Than Opponent
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
67% (14/21)
70% (14/20)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
43% (9/21)
45% (9/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
38% (8/21)
40% (8/20)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
33% (7/21)
35% (7/20)
0% (0/1)
Corners Earned
153
148
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Larne notuje o 94% wyższy wynik niż FK Crvena Zvezda pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFK Crvena ZvezdaLarne
Match Cards AVG
3.76 (21/21)
3.60 (20/20)
7.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
33% (7/21)
30% (6/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
24% (5/21)
20% (4/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
14% (3/21)
10% (2/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
5% (1/21)
5% (1/20)
0% (0/1)
Total Cards
79
72
7
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
7

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFK Crvena ZvezdaLarne
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000