Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FK Crvena Zvezda
Streaki - FK Crvena Zvezda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — ma więcej rożnych niż przeciwnik (17/20, 85%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Hapoel Beer Sheva
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (11/14, 79%)
- Hapoel Beer Sheva — ma więcej rożnych niż przeciwnik (10/14, 71%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FK Crvena Zvezda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Hapoel Beer Sheva
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Crvena Zvezda jest o 50% lepsza niż Hapoel Beer Sheva pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Crvena Zvezda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.70 | 3.20 |
Strzelone | 2.90 | 2.00 | 2.45 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 66% | 67% | 67% |
Śr. strzały/mecz | 22.33 | 20.75 | 21.59 |
Śr. faule/mecz | 10.33 | 12.38 | 11.29 |
| Hapoel Beer Sheva | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.20 | 3.40 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Novi Pazar2-0
- 04.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-1
- 29.07.2026Wvs Larne5-0
- 26.07.2026Wvs Vojvodina3-1
- 21.07.2026Wvs Larne4-0
- 17.07.2026Wvs Macva5-0
- 22.05.2026Lvs OFK Beograd1-2
- 17.05.2026Dvs Radnik Surdulica0-0
- 09.05.2026Lvs Novi Pazar1-2
- 04.05.2026Wvs Cukaricki2-1
- 04.08.2026Wvs FK Crvena Zvezda1-0
- 29.07.2026Wvs Vikingur Reykjavik2-0
- 21.07.2026Lvs Vikingur Reykjavik1-2
- 16.07.2026Lvs Maccabi Tel Aviv1-3
- 07.07.2026Lvs Legia Warszawa1-3
- 05.07.2026Dvs Omonia Nicosia2-2
- 01.07.2026Wvs Radomiak Radom3-2
- 26.05.2026Lvs Maccabi Tel Aviv1-2
- 23.05.2026Lvs Maccabi Haifa2-5
- 19.05.2026Wvs Maccabi Tel Aviv4-2
Progi bramkowe
| FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FK Crvena Zvezda notuje o 10% wyższy wynik niż Hapoel Beer Sheva pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.65 (26/40) | 8.94 (17/20) | 8.11 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 69% (18/26) | 71% (12/17) | 67% (6/9) |
Over 7.5 Corners | 62% (16/26) | 65% (11/17) | 56% (5/9) |
Over 8.5 Corners | 46% (12/26) | 47% (8/17) | 44% (4/9) |
Over 9.5 Corners | 38% (10/26) | 35% (6/17) | 44% (4/9) |
Over 10.5 Corners | 31% (8/26) | 29% (5/17) | 33% (3/9) |
Over 11.5 Corners | 23% (6/26) | 24% (4/17) | 22% (2/9) |
Over 12.5 Corners | 12% (3/26) | 12% (2/17) | 11% (1/9) |
Over 13.5 Corners | 8% (2/26) | 12% (2/17) | 0% (0/9) |
Over 14.5 Corners | 8% (2/26) | 12% (2/17) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.44 | 7.25 | 5.29 |
More Corners Than Opponent | 79% (27/34) | 85% (17/20) | 71% (10/14) |
Over 2.5 Corners Earned | 94% (32/34) | 100% (20/20) | 86% (12/14) |
Over 3.5 Corners Earned | 85% (29/34) | 90% (18/20) | 79% (11/14) |
Over 4.5 Corners Earned | 76% (26/34) | 80% (16/20) | 71% (10/14) |
Over 5.5 Corners Earned | 56% (19/34) | 65% (13/20) | 43% (6/14) |
Over 6.5 Corners Earned | 41% (14/34) | 45% (9/20) | 36% (5/14) |
Over 7.5 Corners Earned | 32% (11/34) | 40% (8/20) | 21% (3/14) |
Over 8.5 Corners Earned | 24% (8/34) | 35% (7/20) | 7% (1/14) |
Corners Earned | 219 | 145 | 74 |
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.88 | 2.30 | 3.71 |
More Corners Than Opponent | 79% (27/34) | 85% (17/20) | 71% (10/14) |
Over 2.5 Corners Against | 53% (18/34) | 40% (8/20) | 71% (10/14) |
Over 3.5 Corners Against | 29% (10/34) | 25% (5/20) | 36% (5/14) |
Over 4.5 Corners Against | 18% (6/34) | 15% (3/20) | 21% (3/14) |
Over 5.5 Corners Against | 9% (3/34) | 5% (1/20) | 14% (2/14) |
Over 6.5 Corners Against | 9% (3/34) | 5% (1/20) | 14% (2/14) |
Over 7.5 Corners Against | 9% (3/34) | 5% (1/20) | 14% (2/14) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/34) | 0% (0/20) | 7% (1/14) |
Corners Against | 98 | 46 | 52 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hapoel Beer Sheva notuje o 42% wyższy wynik niż FK Crvena Zvezda pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.42 (33/33) | 3.80 (20/20) | 5.38 (13/13) |
Over 0.5 Cards | 100% (33/33) | 100% (20/20) | 100% (13/13) |
Over 1.5 Cards | 94% (31/33) | 90% (18/20) | 100% (13/13) |
Over 2.5 Cards | 73% (24/33) | 60% (12/20) | 92% (12/13) |
Over 3.5 Cards | 70% (23/33) | 60% (12/20) | 85% (11/13) |
Over 4.5 Cards | 39% (13/33) | 35% (7/20) | 46% (6/13) |
Over 5.5 Cards | 27% (9/33) | 20% (4/20) | 38% (5/13) |
Over 6.5 Cards | 21% (7/33) | 10% (2/20) | 38% (5/13) |
Over 7.5 Cards | 12% (4/33) | 5% (1/20) | 23% (3/13) |
Total Cards | 146 | 76 | 70 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Hapoel Beer Sheva | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

