Football Stats
Herb Fenerbahçe
FenerbahçeŚr. pkt/mecz 2.05
World / UEFA Champions League18 sierpnia 2026 21:00
Herb Lyon
LyonŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Fenerbahçe

1W — Fenerbahçe1D0W — Lyon

Streaki - Fenerbahçe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fenerbahçe — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fenerbahçe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Lyon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Lyon — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lyon — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lyon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lyon — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Fenerbahçe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Lyon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 7.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb LyonLyon12Herb FenerbahçeFenerbahçe
18.08Herb FenerbahçeFenerbahçe11Herb LyonLyon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fenerbahçe jest o 33% lepsza niż Lyon pod względem odsetku wygranych meczów.

FenerbahçeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
2.30
2.00
2.15
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
65%
56%
60%
Śr. strzały/mecz
17.30
15.44
16.42
Śr. faule/mecz
11.30
11.11
11.21
LyonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
2.80
3.05
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
58%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
14.00
10.89
12.53
Śr. faule/mecz
12.30
9.89
11.16

Ostatnie 10 meczów

Fenerbahçe jest o +77% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Fenerbahçe u siebie
1.30 gola/mecz
Lyon na wyjeździe

Progi bramkowe

FenerbahçeLyon
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFenerbahçeLyon
Match Corners AVG
11.95 (38/40)
12.21 (19/20)
11.68 (19/20)
Over 6.5 Corners
89% (34/38)
89% (17/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
89% (34/38)
89% (17/19)
89% (17/19)
Over 8.5 Corners
82% (31/38)
84% (16/19)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
53% (20/38)
63% (12/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
50% (19/38)
58% (11/19)
42% (8/19)
Over 12.5 Corners
45% (17/38)
53% (10/19)
37% (7/19)
Over 13.5 Corners
32% (12/38)
37% (7/19)
26% (5/19)
Over 14.5 Corners
29% (11/38)
32% (6/19)
26% (5/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFenerbahçeLyon
Corners Earned Match
6.83
7.65
6.00
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Corners Earned
273
153
120

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fenerbahçe notuje o 45% wyższy wynik niż Lyon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFenerbahçeLyon
Match Cards AVG
5.20 (40/40)
6.15 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Total Cards
208
123
85
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFenerbahçeLyon
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000