Football Stats
Herb Galatasaray
GalatasarayŚr. pkt/mecz 2.10
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Barcelona
BarcelonaŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Galatasaray

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Galatasaray — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Galatasaray — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Galatasaray — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Galatasaray — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Galatasaray — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Galatasaray — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Galatasaray — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Galatasaray — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Galatasaray — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Galatasaray — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Galatasaray — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Galatasaray — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Barcelona

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Barcelona — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Barcelona — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Barcelona — wygrywa (15/20, 75%)
  • Barcelona — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Galatasaray

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galatasaray — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Barcelona

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barcelona — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barcelona jest o 15% lepsza niż Galatasaray pod względem odsetku wygranych meczów.

GalatasarayDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.90
3.00
3.45
Strzelone
2.90
1.80
2.35
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
66%
58%
62%
Śr. strzały/mecz
22.30
11.80
17.05
Śr. faule/mecz
13.10
11.90
12.50
BarcelonaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.80
2.80
3.30
Strzelone
2.90
1.80
2.35
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
64%
68%
66%
Śr. strzały/mecz
17.11
12.11
14.61
Śr. faule/mecz
10.22
9.22
9.72

Ostatnie 10 meczów

Galatasaray jest o +61% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
Galatasaray u siebie
1.80 gola/mecz
Barcelona na wyjeździe

Progi bramkowe

GalatasarayBarcelona
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Barcelona notuje o 19% wyższy wynik niż Galatasaray pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGalatasarayBarcelona
Match Corners AVG
9.45 (38/40)
8.65 (20/20)
10.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
76% (29/38)
70% (14/20)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
60% (12/20)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
58% (22/38)
50% (10/20)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
35% (7/20)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
32% (12/38)
25% (5/20)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
25% (5/20)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
10% (2/20)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
5% (1/20)
22% (4/18)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
5% (1/20)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGalatasarayBarcelona
Corners Earned Match
5.88
5.95
5.80
More Corners Than Opponent
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Corners Earned
235
119
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Galatasaray notuje o 14% wyższy wynik niż Barcelona pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGalatasarayBarcelona
Match Cards AVG
4.22 (40/40)
4.50 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
169
90
79
Highest in a Match
12
12
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGalatasarayBarcelona
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 3.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000