Football Stats
Herb Napoli
NapoliŚr. pkt/mecz 1.85
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Club Brugge KV
Club Brugge KVŚr. pkt/mecz 2.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Napoli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Napoli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Napoli — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Napoli — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Napoli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Napoli — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Napoli — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Napoli — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Napoli — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Napoli — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Napoli — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Napoli — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Napoli — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Napoli — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Napoli — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Napoli — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Napoli — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)

Streaki - Club Brugge KV

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Brugge KV — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club Brugge KV — poniżej 3.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Club Brugge KV — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Club Brugge KV — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Club Brugge KV — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Club Brugge KV — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Club Brugge KV — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Club Brugge KV — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Napoli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Napoli — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Napoli — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Napoli — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Napoli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Napoli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Club Brugge KV

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Brugge KV — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — poniżej 3.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge KV — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Brugge KV jest o 45% lepsza niż Napoli pod względem odsetku wygranych meczów.

NapoliDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
59%
58%
58%
Śr. strzały/mecz
14.40
10.80
12.60
Śr. faule/mecz
10.20
10.30
10.25
Club Brugge KVDomWyjazdOgółem
Win %
90%
70%
80%
Śr. goli/mecz
4.10
3.10
3.60
Strzelone
3.40
2.00
2.70
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
63%
55%
59%
Śr. strzały/mecz
22.60
13.56
18.32
Śr. faule/mecz
7.70
12.44
9.95

Ostatnie 10 meczów

Club Brugge KV jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Napoli u siebie
2.00 gola/mecz
Club Brugge KV na wyjeździe

Progi bramkowe

NapoliClub Brugge KV
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Club Brugge KV notuje o 39% wyższy wynik niż Napoli pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNapoliClub Brugge KV
Match Corners AVG
9.51 (39/40)
8.00 (20/20)
11.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
77% (30/39)
75% (15/20)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
59% (23/39)
45% (9/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
49% (19/39)
35% (7/20)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
25% (5/20)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
20% (4/20)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
36% (14/39)
20% (4/20)
53% (10/19)
Over 12.5 Corners
28% (11/39)
10% (2/20)
47% (9/19)
Over 13.5 Corners
15% (6/39)
5% (1/20)
26% (5/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
0% (0/20)
26% (5/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNapoliClub Brugge KV
Corners Earned Match
5.67
4.80
6.55
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Corners Earned
227
96
131

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Club Brugge KV notuje o 22% wyższy wynik niż Napoli pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNapoliClub Brugge KV
Match Cards AVG
3.23 (40/40)
2.90 (20/20)
3.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
129
58
71
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNapoliClub Brugge KV
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000