Football Stats
Herb Sabah FA
Sabah FAŚr. pkt/mecz 2.20
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Barcelona
BarcelonaŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sabah FA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Sabah FA — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)

Streaki - Barcelona

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Barcelona — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Barcelona — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Barcelona — wygrywa (15/20, 75%)
  • Barcelona — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Sabah FA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Serie - Barcelona

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barcelona — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barcelona jest o 7% lepsza niż Sabah FA pod względem odsetku wygranych meczów.

Sabah FADomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
BarcelonaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.80
2.80
3.30
Strzelone
2.90
1.80
2.35
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
64%
68%
66%
Śr. strzały/mecz
17.11
12.11
14.61
Śr. faule/mecz
10.22
9.22
9.72

Ostatnie 10 meczów

Sabah FA jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Sabah FA u siebie
1.80 gola/mecz
Barcelona na wyjeździe

Progi bramkowe

Sabah FABarcelona
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Barcelona notuje o 10% wyższy wynik niż Sabah FA pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSabah FABarcelona
Match Corners AVG
10.13 (23/40)
9.40 (5/20)
10.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (18/23)
60% (3/5)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
78% (18/23)
60% (3/5)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
65% (15/23)
60% (3/5)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
61% (14/23)
60% (3/5)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
43% (10/23)
60% (3/5)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
35% (8/23)
20% (1/5)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
26% (6/23)
20% (1/5)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
22% (5/23)
20% (1/5)
22% (4/18)
Over 14.5 Corners
13% (3/23)
0% (0/5)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSabah FABarcelona
Corners Earned Match
5.76
5.60
5.80
More Corners Than Opponent
60% (15/25)
40% (2/5)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
92% (23/25)
80% (4/5)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (20/25)
60% (3/5)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (15/25)
60% (3/5)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
52% (13/25)
40% (2/5)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (10/25)
40% (2/5)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (5/25)
20% (1/5)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
16% (4/25)
20% (1/5)
15% (3/20)
Corners Earned
144
28
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSabah FABarcelona
Match Cards AVG
4.00 (25/25)
4.20 (5/5)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (25/25)
100% (5/5)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
84% (21/25)
100% (5/5)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
76% (19/25)
100% (5/5)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
48% (12/25)
40% (2/5)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
28% (7/25)
20% (1/5)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
24% (6/25)
20% (1/5)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
16% (4/25)
20% (1/5)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
12% (3/25)
20% (1/5)
10% (2/20)
Total Cards
100
21
79
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSabah FABarcelona
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000