Football Stats
Herb Sporting CP
Sporting CPŚr. pkt/mecz 2.35
World / UEFA Champions League8 września 2026 21:00
Herb Lask Linz
Lask LinzŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sporting CP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sporting CP — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting CP — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting CP — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting CP — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sporting CP — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sporting CP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lask Linz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lask Linz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lask Linz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lask Linz — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lask Linz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lask Linz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lask Linz — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lask Linz — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lask Linz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lask Linz — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lask Linz — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting CP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting CP — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Lask Linz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lask Linz — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting CP jest o 8% lepsza niż Lask Linz pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting CPDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.00
3.30
3.65
Strzelone
2.90
2.40
2.65
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
62%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
14.67
14.20
14.42
Śr. faule/mecz
11.67
11.90
11.79
Lask LinzDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
3.20
3.70
3.45
Strzelone
2.60
2.20
2.40
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
53%
44%
49%
Śr. strzały/mecz
23.33
15.78
19.56
Śr. faule/mecz
11.78
9.89
10.83

Ostatnie 10 meczów

Sporting CP jest o +32% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
Sporting CP u siebie
2.20 gola/mecz
Lask Linz na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting CPLask Linz
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting CPLask Linz
Match Corners AVG
9.16 (37/40)
9.05 (19/20)
9.28 (18/20)
Over 6.5 Corners
76% (28/37)
74% (14/19)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
68% (25/37)
68% (13/19)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
63% (12/19)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
41% (15/37)
42% (8/19)
39% (7/18)
Over 10.5 Corners
38% (14/37)
37% (7/19)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
16% (3/19)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
16% (3/19)
22% (4/18)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
16% (3/19)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
11% (2/19)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting CPLask Linz
Corners Earned Match
5.88
6.25
5.50
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Corners Earned
235
125
110

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sporting CP notuje o 29% wyższy wynik niż Lask Linz pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSporting CPLask Linz
Match Cards AVG
4.13 (40/40)
4.65 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
165
93
72
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting CPLask Linz
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 3.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000