Football Stats
Herb Fenerbahçe
FenerbahçeŚr. pkt/mecz 2.00
World / UEFA Champions League5 sierpnia 2026 20:00
Herb Sturm Graz
Sturm GrazŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Fenerbahçe

2W — Fenerbahçe0D0W — Sturm Graz

Streaki - Fenerbahçe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fenerbahçe — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fenerbahçe — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fenerbahçe — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Fenerbahçe — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sturm Graz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sturm Graz — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Fenerbahçe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fenerbahçe — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sturm Graz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.08Herb Sturm GrazSturm Graz01Herb FenerbahçeFenerbahçe
05.08Herb FenerbahçeFenerbahçe20Herb Sturm GrazSturm Graz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fenerbahçe jest o 10% lepsza niż Sturm Graz pod względem odsetku wygranych meczów.

FenerbahçeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
2.20
2.10
2.15
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
66%
54%
60%
Śr. strzały/mecz
17.70
13.89
15.89
Śr. faule/mecz
11.10
11.33
11.21
Sturm GrazDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
3.20
2.55
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
0.40
1.30
0.85
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
53%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
16.70
15.20
15.95
Śr. faule/mecz
12.20
11.70
11.95

Ostatnie 10 meczów

Fenerbahçe jest o +16% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Fenerbahçe u siebie
1.90 gola/mecz
Sturm Graz na wyjeździe

Progi bramkowe

FenerbahçeSturm Graz
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Fenerbahçe notuje o 23% wyższy wynik niż Sturm Graz pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFenerbahçeSturm Graz
Match Corners AVG
11.18 (39/40)
12.37 (19/20)
10.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
92% (36/39)
95% (18/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
85% (33/39)
95% (18/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
79% (31/39)
89% (17/19)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
64% (25/39)
79% (15/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
54% (21/39)
68% (13/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
49% (19/39)
58% (11/19)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
36% (14/39)
42% (8/19)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
37% (7/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/39)
32% (6/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFenerbahçeSturm Graz
Corners Earned Match
6.33
7.50
5.15
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Corners Earned
253
150
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fenerbahçe notuje o 24% wyższy wynik niż Sturm Graz pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFenerbahçeSturm Graz
Match Cards AVG
5.60 (40/40)
6.20 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Total Cards
224
124
100
Highest in a Match
12
12
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFenerbahçeSturm Graz
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000