Football Stats
Herb Sabah FA
Sabah FAŚr. pkt/mecz 2.25
World / UEFA Champions League11 sierpnia 2026 18:00
Herb Aarhus
AarhusŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Sabah FA

1W — Sabah FA0D1W — Aarhus

Streaki - Sabah FA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sabah FA — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sabah FA — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Sabah FA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Aarhus

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Aarhus — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aarhus — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Aarhus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Aarhus — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aarhus — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Sabah FA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Aarhus

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aarhus — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 3.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.08Herb Sabah FASabah FA40Herb AarhusAarhus
05.08Herb AarhusAarhus21Herb Sabah FASabah FA

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sabah FA jest o 40% lepsza niż Aarhus pod względem odsetku wygranych meczów.

Sabah FADomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
2.10
2.30
2.20
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
AarhusDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.70
3.00
Strzelone
2.00
1.70
1.85
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
57%
46%
52%
Śr. strzały/mecz
15.40
12.50
13.95
Śr. faule/mecz
11.10
12.40
11.75

Ostatnie 10 meczów

Sabah FA jest o +24% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Sabah FA u siebie
1.70 gola/mecz
Aarhus na wyjeździe

Progi bramkowe

Sabah FAAarhus
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aarhus notuje o 12% wyższy wynik niż Sabah FA pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSabah FAAarhus
Match Corners AVG
9.41 (22/40)
8.50 (2/20)
9.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
68% (15/22)
50% (1/2)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
59% (13/22)
50% (1/2)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
55% (12/22)
50% (1/2)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (10/22)
50% (1/2)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
36% (8/22)
50% (1/2)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
23% (5/22)
0% (0/2)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
14% (3/22)
0% (0/2)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSabah FAAarhus
Corners Earned Match
5.27
4.00
5.40
More Corners Than Opponent
64% (14/22)
0% (0/2)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
86% (19/22)
100% (2/2)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (16/22)
50% (1/2)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (12/22)
50% (1/2)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
41% (9/22)
0% (0/2)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (5/22)
0% (0/2)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)
Corners Earned
116
8
108

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aarhus notuje o 21% wyższy wynik niż Sabah FA pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSabah FAAarhus
Match Cards AVG
4.18 (22/22)
3.50 (2/2)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
86% (19/22)
100% (2/2)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (15/22)
50% (1/2)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
36% (8/22)
0% (0/2)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
23% (5/22)
0% (0/2)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/22)
0% (0/2)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Total Cards
92
7
85
Highest in a Match
7
4
7
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSabah FAAarhus
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Champions League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Liverpool00000
3Arsenal00000
5Aston Villa00000
6Lille00000
8Lens00000
11VfB Stuttgart00000
12RB Leipzig00000
13PSV Eindhoven00000
14Feyenoord00000
15FC Porto00000
16Sporting CP00000
17Bodo/Glimt00000
18Napoli00000
19AS Roma00000
20Inter00000
21Barcelona00000
22Atletico Madrid00000
23Villarreal00000
24Real Madrid00000
25Real Betis00000
27Slavia Praha00000
28Club Brugge KV00000
29AEK Athens FC00000
30Fenerbahçe00000
31Galatasaray00000
33Viking00000
34Como00000
35Lask Linz00000
36Sabah FA00000