Football Stats
Herb Motherwell
MotherwellŚr. pkt/mecz 1.60
Herb SC Freiburg
SC FreiburgŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Motherwell

0W — Motherwell0D2W — SC Freiburg

Streaki - Motherwell

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motherwell — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Motherwell — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Motherwell — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Motherwell — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Motherwell — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Motherwell — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Motherwell — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motherwell — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motherwell — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Motherwell — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Motherwell — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Motherwell — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Motherwell — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SC Freiburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Freiburg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Freiburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Freiburg — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Freiburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • SC Freiburg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • SC Freiburg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • SC Freiburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SC Freiburg — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Motherwell

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - SC Freiburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Freiburg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Freiburg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 24 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb SC FreiburgSC Freiburg41Herb MotherwellMotherwell
20.08Herb MotherwellMotherwell13Herb SC FreiburgSC Freiburg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

MotherwellDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
3.10
2.65
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
55%
55%
55%
Śr. strzały/mecz
13.50
13.50
13.50
Śr. faule/mecz
11.67
12.11
11.89
SC FreiburgDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.20
3.20
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
1.30
2.10
1.70
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
48%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
14.20
9.30
11.75
Śr. faule/mecz
8.60
10.60
9.60

Ostatnie 10 meczów

Motherwell jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Motherwell u siebie
1.10 gola/mecz
SC Freiburg na wyjeździe

Progi bramkowe

MotherwellSC Freiburg
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMotherwellSC Freiburg
Match Corners AVG
8.24 (38/40)
8.06 (18/20)
8.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
71% (27/38)
72% (13/18)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
63% (24/38)
61% (11/18)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
42% (16/38)
39% (7/18)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
34% (13/38)
33% (6/18)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
24% (9/38)
22% (4/18)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/38)
6% (1/18)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/38)
0% (0/18)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
0% (0/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMotherwellSC Freiburg
Corners Earned Match
3.75
3.85
3.65
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
150
77
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motherwell notuje o 53% wyższy wynik niż SC Freiburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMotherwellSC Freiburg
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
5.20 (20/20)
3.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
172
104
68
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMotherwellSC Freiburg
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000