Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy UNA Strassen
Streaki - UNA Strassen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- UNA Strassen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- UNA Strassen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- UNA Strassen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- UNA Strassen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- UNA Strassen — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- UNA Strassen — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- UNA Strassen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- UNA Strassen — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- UNA Strassen — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - FK Partizan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Partizan — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Partizan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FK Partizan — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- FK Partizan — poniżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- FK Partizan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- FK Partizan — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FK Partizan — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- FK Partizan — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Partizan — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Partizan — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FK Partizan — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - UNA Strassen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - FK Partizan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Partizan — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 36 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — poniżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Partizan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Partizan jest o 10% lepsza niż UNA Strassen pod względem odsetku wygranych meczów.
| UNA Strassen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.00 | 2.15 |
Strzelone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 50% | 65% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| FK Partizan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.10 | 2.90 |
Strzelone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Stracone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 59% | — | 59% |
Śr. strzały/mecz | 12.63 | — | 14.21 |
Śr. faule/mecz | 11.25 | — | 12.07 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.07.2026Lvs FK Partizan0-4
- 14.07.2026Wvs La Fiorita2-0
- 07.07.2026Wvs La Fiorita1-0
- 23.05.2026Dvs US Mondorf-les-bains0-0
- 17.05.2026Dvs F91 Dudelange1-1
- 10.05.2026Wvs AS Jeunesse Esch3-0
- 03.05.2026Dvs FC Differdange 030-0
- 26.04.2026Wvs Jeunesse Canach2-0
- 19.04.2026Lvs Rodange 911-2
- 12.04.2026Wvs Racing FC Union Luxembourg1-0
- 26.07.2026Wvs Macva3-1
- 23.07.2026Wvs UNA Strassen4-0
- 18.07.2026Dvs Zemun2-2
- 11.07.2026Wvs Nafta4-1
- 10.07.2026Dvs NK Lokomotiva Zagreb2-2
- 06.07.2026Wvs Neftchi Baku1-0
- 02.07.2026Wvs Aluminij2-1
- 29.06.2026Lvs CSKA 19480-3
- 23.05.2026Wvs Radnik Surdulica5-0
- 17.05.2026Dvs Cukaricki0-0
Progi bramkowe
| UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.71 (14/40) | — | 7.71 (14/20) |
Over 6.5 Corners | 64% (9/14) | — | 64% (9/14) |
Over 7.5 Corners | 57% (8/14) | — | 57% (8/14) |
Over 8.5 Corners | 29% (4/14) | — | 29% (4/14) |
Over 9.5 Corners | 29% (4/14) | — | 29% (4/14) |
Over 10.5 Corners | 7% (1/14) | — | 7% (1/14) |
Over 11.5 Corners | 7% (1/14) | — | 7% (1/14) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/14) | — | 0% (0/14) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/14) | — | 0% (0/14) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/14) | — | 0% (0/14) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.30 | — | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Corners Earned | 86 | — | 86 |
| Ogółem | UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.10 | — | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Corners Against | 82 | — | 82 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.15 (20/20) | — | 5.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Total Cards | 103 | — | 103 |
Highest in a Match | 12 | — | 12 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | UNA Strassen | FK Partizan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 65% (13/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

