Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Olympiakos Piraeus
Streaki - Olympiakos Piraeus
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - NEC Nijmegen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- NEC Nijmegen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- NEC Nijmegen — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- NEC Nijmegen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- NEC Nijmegen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- NEC Nijmegen — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- NEC Nijmegen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- NEC Nijmegen — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- NEC Nijmegen — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- NEC Nijmegen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Olympiakos Piraeus
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympiakos Piraeus — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — powyżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - NEC Nijmegen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 NEC Nijmegen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NEC Nijmegen — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. NEC Nijmegen jest o 29% lepsza niż Olympiakos Piraeus pod względem odsetku wygranych meczów.
| Olympiakos Piraeus | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | 59% | 56% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 19.86 | 14.57 | 17.21 |
Śr. faule/mecz | 11.57 | 13.14 | 12.36 |
| NEC Nijmegen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.60 | 3.55 |
Strzelone | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Stracone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
BTTS % | 90% | 90% | 90% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 60% | 53% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 20.40 | 15.30 | 17.85 |
Śr. faule/mecz | 9.60 | 13.60 | 11.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs AZ Alkmaar2-3
- 24.07.2026Lvs Antwerp0-3
- 18.07.2026Lvs Ajax0-1
- 17.07.2026Wvs Fortuna Sittard3-1
- 11.07.2026Dvs OH Leuven1-1
- 08.07.2026Wvs Raków Częstochowa2-1
- 17.05.2026Dvs AEK Athens FC1-1
- 13.05.2026Wvs Panathinaikos1-0
- 10.05.2026Dvs PAOK1-1
- 03.05.2026Lvs PAOK1-3
- 17.05.2026Wvs GO Ahead Eagles2-1
- 10.05.2026Lvs Groningen1-2
- 02.05.2026Dvs Telstar1-1
- 25.04.2026Dvs Twente1-1
- 12.04.2026Dvs Feyenoord1-1
- 04.04.2026Wvs Excelsior2-0
- 22.03.2026Dvs Heerenveen2-2
- 14.03.2026Wvs PSV Eindhoven3-2
- 08.03.2026Wvs FC Volendam3-0
- 28.02.2026Lvs Fortuna Sittard2-3
Progi bramkowe
| Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. NEC Nijmegen notuje o 32% wyższy wynik niż Olympiakos Piraeus pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.44 (34/40) | 7.93 (14/20) | 10.50 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 71% (24/34) | 57% (8/14) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 65% (22/34) | 50% (7/14) | 75% (15/20) |
Over 8.5 Corners | 56% (19/34) | 43% (6/14) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 47% (16/34) | 36% (5/14) | 55% (11/20) |
Over 10.5 Corners | 41% (14/34) | 21% (3/14) | 55% (11/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (12/34) | 14% (2/14) | 50% (10/20) |
Over 12.5 Corners | 24% (8/34) | 7% (1/14) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 15% (5/34) | 7% (1/14) | 20% (4/20) |
Over 14.5 Corners | 12% (4/34) | 7% (1/14) | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.08 | 5.50 | 6.65 |
More Corners Than Opponent | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Corners Earned | 243 | 110 | 133 |
| Ogółem | Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.25 | 2.65 | 3.85 |
More Corners Than Opponent | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 28% (11/40) | 10% (2/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 130 | 53 | 77 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.85 (40/40) | 3.85 (20/20) | 3.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 154 | 77 | 77 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Olympiakos Piraeus | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 35% (7/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

